Menu Další Zavřít Zavřít

Ženy

Ve druhém kole nadstavby ženy přivítají v Hrádku Slovácko

čtvrtek 25.4.2024 | Šimon Knopp

Liberec - Od posledního utkání žen proti Slovácku neuplynulo ani čtrnáct dní a oba celky se střetnou znovu. Tentokrát ovšem v rámci nadstavbové skupiny ligy žen. Liberecké fotbalistky budou mít šanci oplatit hráčkám z Moravy vyřazení z poháru po penaltovém rozstřelu. Hrát se bude v sobotu od 12:30 hodin na hřišti v Hrádku nad Nisou!

Ženy v prvním kole nadstavby trápily favorita, ale nakonec prohrály 2:4

sobota 20.4.2024 | Šimon Knopp

Liberec/Praha - V prvním kole nadstavby ligy žen v mistrovské skupině čekal na hráčky Slovanu nejtěžší soupeř, a to sice pražský tým Slavie, který hájí v tabulce první pozici. V duelu bohatém na branky se povedlo našim fotbalistkám jít do vedení 2:1, ale překvapivý výsledek neudržely a po sedmdesáté minutě třikrát inkasovaly. Nakonec se musely spokojit s porážkou 2:4 a do Liberce se vracejí bez bodu.

Jak bude probíhat nadstavba ženského týmu?

čtvrtek 18.4.2024 | Šimon Knopp

Liberec - Přestože se fotbalistkám Slovanu nepodařilo postoupit do finále poháru žen, sezona pro ně ještě zdaleka nekončí. Po základní části ligové soutěže, ve které obsadily liberecké hráčky čtvrtou příčku, se představí ve skupině o titul. Jaké soupeřky na výběr trenéra Myslivce čekají a jaký je rozpis utkání?

Pro ženy skončil pohár v semifinále, po penaltovém rozstřelu postoupilo Slovácko

neděle 14.4.2024 | Ondřej Marko

Liberec - Na fotbalistky Slovanu čekal v semifinále Poháru žen FAČR těžký soupeř, a to Slovácko. Do utkání vstoupily výborně, hned v šesté minutě se trefila Švíbková. Hostují hráčky však za dvacet minut srovnaly. Zbytek utkání skončil bez branek, muselo se tak rozhodnout penaltami. V nich bylo úspěšnější Slovácko, které proměnilo čtyři, Slovan tři. Ženy tak pohár skončily v semifinále.

Semifinále poháru: ženy přivítají na stadionu U Nisy Slovácko

středa 10.4.2024 | Šimon Knopp

Liberec - Muži svůj duel proti Slovácku zvládli. Nyní jsou na řadě ženy. V neděli od 15 hodin se představí ženský tým Slovanu Liberec v semifinále Poháru žen FAČR také proti Slovácku. Hrát se bude na hlavním stadionu U Nisy a Vy můžete být přímo u toho. Neváhejte a přijďte v neděli odpoledne podpořit Slovaňačky v boji o finále! Vstup je zdarma.

Ženy budou hrát Skupinu o titul! Baník porazily 2:0 a udržely čtvrtou pozici

sobota 30.3.2024 | Šimon Knopp

Liberec/Ostrava - V posledním kole základní části nejvyšší soutěže žen nastoupily svěřenkyně trenéra Myslivce k zápasu proti Baníku. Díky trefám Buryánové a Hlouchové se podařilo Slovaňačkám zvítězit 2:0 a udržet v tabulce čtvrté místo zaručující nadstavbovou část mezi čtyřmi nejlepšími celky!